HOSPICJUM BUDUJEMY – TWOJEGO WSPARCIA POTRZEBUJEMY !!!

 

Jeśli to czytasz, to zostań z nami do końca ostatniej linijki….

Każdy ma w życiu marzenia, te małe i duże, te łatwe i trudne do spełnienia…. Nasze marzenie jest trudne ale możliwe do osiągnięcia właśnie dzięki Tobie…. Stacjonarne Hospicjum w Dęblinie Stawy jest już niemalże na ukończeniu, niemalże…. Wielu chorych czeka na jego otwarcie, wiele rodzin liczy na wsparcie, pomoc… na odrobinę radości w trudnych chwilach choroby… Parter budynku jest „prawie” gotowy do odbioru, niestety by było to możliwe konieczny jest podjazd dla niepełnosprawnych, droga dla karetek, utwardzenie wjazdów i drogi pożarowej.

 Brakuje nam już funduszy…. Dołóż się, proszę,

Pozyskane środki w ramach organizowanej zbiórki zostaną również przekazane na dokończenie prac na pierwszej kondygnacji budynku, budowę windy zewnętrznej i klatki schodowej ewakuacyjnej.

Kamilla Brodzik
Kamilla Brodzik
Kamilla Brodzik
Kamilla Brodzik

Fundacja od 2017 pokonuje bardzo ciężką drogę nie prosząc dotychczas nikogo o pomoc finansową.

W Naszej Fundacji nie przeznaczamy pozyskanych środków na obsługę administracyjną, nikt z zarządu nie pobiera wynagrodzenia za swoją pracę. Działamy NON PROFIT

Czas pandemii wirusa covid-19 zaskoczył wszystkich. Przewartościował nasze życie, ale też bardzo utrudnił nam dokończenie budowy Hospicjum Stacjonarnego w Dęblinie dla osób umierających na choroby nowotworowe. Ten ciężki dla nas czas się skończy, zostaną jednak dotychczasowe problemy osób cierpiących na nowotwory….

Potrzeba tak niewiele do spełnienia nie tylko naszego marzenia.

Dzięki Tobie „DOM” dla nieuleczalnie chorych może być wkrótce otwarty.

Kamilla Brodzik

Będzie to miejsce wyjątkowe – takie, gdzie miłość i spokój sprawią, że odchodzenie nie będzie cierpieniem….

 

 

                                                                                
Tagi: , ,