Centrum Edukacyjno-Opiekuńcze. Termomodernizacja budynku

Centrum Edukacyjno- Opiekuńcze. Termomodernizacja budynku.

Zapraszamy do Galerii. W tym roku, w maju rozpoczęliśmy termomodernizację budynku, znajdującego się na Osiedlu Stawy w celu przystosowania go do Centrum Edukacyjno-Opiekuńczego. Aktualnie prowadzone są prace remontowe i adaptacyjne, jak również kompletowane jest wyposażenie oraz instrumentarium medyczne. Niezbędne są prace modernizacyjne byłego budynku szkolnego w większości jego elementów budowlanych. Nasza Fundacja posiada niedostateczne środki na realizację tak szczytnej inicjatywy. Wsparcie finansowe oraz rzeczowe jest dla nas niezwykle cenne. Państwa pomoc dla naszej Fundacji przyczyni się do rozwoju programu wspierania osób nieuleczalnie chorych jak również przyczyni się do otwarcia placówki stacjonarnej.

Wszystkim naszym darczyńcom i sponsorom jako dowód społeczny, który wpływa na pozytywny wizerunek Państwa firmy, oferujemy umieszczenie podziękowań na naszej stronie internetowej.Darczyńców o decydującym wsparciu finansowym uhonorujemy w naszym Hospicjum stacjonarnym w sposób szczególny, umieścimy na tablicy darczyńców wygrawerowane personalne podziękowania.

Już teraz chcemy serdecznie podziękować za okazane zrozumienie i pomoc. Jeżeli zechcieli by Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat działalności naszej Fundacji lub ewentualnej współpracy prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny- pozostajemy do Państwa dyspozycji. 

Na chwilę obecną wiodącym celem naszej Fundacji jest przeprowadzenie termomodernizacji budynku po byłej szkole na Osiedlu Stawy.Galeria zdjęć przedstawia także prace modernizacyjne, które są aktualnie przeprowadzane. Przedstawiamy Państwu również etap końcowy projektu: Centrum Edukacyjno- Opiekuńcze. Centrum Opieki jaki pragniemy stworzyć.


Galeria zdjęć- Etapy powstawania Centrum Edukacyjno-Opiekuńczego:

Tagi: , ,