Spotkanie wigilijne

W dniu 15 grudnia 2017r. w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia podopieczni Dziennego Domu Pobytu „Senior” w Kozienicach spotkali się przy wigilijnym stole. Wspólnie z władzami miasta Kozienice seniorzy zasiedli do pięknie udekorowanego stołu, na którym nie zabrakło wigilijnych potraw. Tradycyjnie rozpoczynając modlitwą podopieczni wysłuchali serdecznych życzeń od Wiceburmistrz Gminy Kozienice Pani Małgorzaty Bebelskiej oraz Prezes Fundacji „Hospicjum – Razem Możemy więcej” Pani Kamilli Brodzik. Panie życzyły przede wszystkim zdrowia bo to jest najważniejsze, pogody ducha oraz wiele radości w codziennym życiu. Nastrój świąteczny towarzyszył każdemu, a specjalnie na tą okazję przygotowana prezentacja z działalności Domu SENIOR wprawiła w nie lada wzruszenie. Oj łezka zakręciła się w niejednym oku…. 

Wielkie podziękowania dla sponsorów, to dzięki Ich wielkiemu sercu, chęci pomocy bliźniemu mogliśmy seniorom przygotować świąteczny upominek.

Z dniem 15 grudnia 2017r. dobiegł końca projekt Dziennego Domu Pobytu SENIOR, niestety spotkaliśmy się po raz ostatni. Mamy wielką nadzieję i oczekiwania, że będziemy mogli aktywnie pomagać seniorom w zmaganiach z trudnościami dnia codziennego w Dziennym Domu Pobytu SENIORA w następnym roku.